Sveiki dantukai

Vasario 23 dieną vaikai iš grupių „Žvaigždutės“ ir „Saulutės“ vyko į smagų renginį „Sveiki dantukai lopšelyje-darželyje „Delfinukas“ Renginio metu, pasipuošę nuotaikingomis dantukų karūnėlėmis vaikai atliko savo prisistatymo dainelę apie dantukų priežiūrą.

Ekskursija į pinigų muziejų

2017-02-24 dieną grupių “Saulutės”, “Grūdelis” ir “Žvaigždutės” vaikai važiavo į ekskursiją į Lietuvos Banko Pinigų muziejų. Vaikai nespėję nusirengti jau puolė apžiūrinėti eksponatus muziejuje. Gidė pasakojo apie pirmuosius Lietuvos pinigus (mainai ir ilgieji), vaikai labai įdėmiai klausėsi, visi buvo susidomėję.

Sportuokime ir aukime sveiki 2017

2017-02-17 Vilniaus l/d „Pelenė“ vaikai iš grupės „Varpelis“ buvo pakviesti dalyvauti sporto šventėje „Sportuokime ir aukime sveiki 2017“ Į l/d „Vėjelį“ šventėje vaikų laukė smagi, pilna nuotykių kelionė kartu su piratais beieškant lobio.

Vasario 16 d. minėjimas

Vasario 15-tąją dieną darželyje vyko Vasario 16 – osios ypatinga Lietuvai šventė. Norėdami paminėti šią gražią šventę darželio vaikai, auklėtojos ir kiti darbuotojai, pasipuošę tautiniais kostiumais rinkosi į papuoštą sale.

Plačiau →

,,Nuo raidelių prie žodelių“

VILNIAUS LOPŠELIS – DARŽELIS „PELENĖ“ LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETAS VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖ VŠĮ „VAIKŲ UGDYMAS“ RESPUBLIKINĖ MOKSLINĖ METODINĖ IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ KONFERENCIJA ,,NUO RAIDELIŲ PRIE ŽODELIŲ“ 2017 m. kovo 15 d.

Ekskursiją į Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką

Vasario 10 dieną mūsų darželio „Grūdelio“ ir „Saulutės“ grupių vaikai, lydimi priešmokyklinio ugdymo pedagogės Jolantos Bagdonienės ir logopedės Ingos Baškauskaitės-Boronovos, vyko į Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentą, kuriame buvo organizuojama edukacinė veikla – garsiniai rytmečio […]