Ekskursija į pinigų muziejų

2017 Pinigu muziejus2017-02-24 dieną grupių “Saulutės”, “Grūdelis” ir “Žvaigždutės” vaikai važiavo į ekskursiją į Lietuvos Banko Pinigų muziejų. Vaikai nespėję nusirengti jau puolė apžiūrinėti eksponatus muziejuje. Gidė pasakojo apie pirmuosius Lietuvos pinigus (mainai ir ilgieji), vaikai labai įdėmiai klausėsi, visi buvo susidomėję. Gidė vaikams pateikė užduotį – suskaičiuoti kiek yra šviečiančių 0 (nulių). Užduotį vaikai atlikinėjo nuoširdžiai, nors ir ne visiems pavyko teisingai suskaičiuoti, bet niekas nenusivylė ir buvo geros nuotaikos. Ekskursijos pabaigoje gidė parodė didžiausią piramidę pastatytą iš 1 cento (lito) monetų ir išdalino vaikams dovanėles atminimui. Vaikai į grupes grįžo kupini gerų įspūdžių ir nuotaikos, nors oras buvo lietingas. Visi žadėjo muziejuje apsilankyti savaitgalį su tėveliais ir pamatyti dar daugiau.