Aš bėgu – 2017

2017 As beguRespublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos Želmenėliai“ pakvietė dalyvauti Sveikatinimo akcijoje „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“ skirtai Pasaulinei sveikatos dienai paminėti, masiniame bėgime „AŠ BĖGU – 2017“ Balandžio 7 dieną Vilniaus lopšelio – darželio ,,Pelenė“ pedagogai ugdytiniai ir tėveliai 11.00  val. rinkosi įstaigos kieme. Prie gausaus darželinukų būrio prisijungė ir maži lopšelinukai.   Akciją organizavo direktorė Irina Jadevičienė  ir direktorės pav. ugdymui Beata Mošenec.  Šios akcijos tikslas – populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje tarp ikimokyklinio ugdymo įstaigų, skatinti domėjimąsi bėgimu. Formuoti teigiamą požiūrį į bėgimą kaip sveikatinimo priemonę ir ugdyti poreikį bėgiojimui drauge su suaugusiais. Padėti suvokti bėgiojimo svarbą fizinei ir psichinei sveikatai.

Džiaugiamės, kad nesistengdami lenktyniauti, nors tai buvo sunku, įveikėme numatytus atstumus iki galo, pajautėme bėgimo kartu malonumą.