Šokis sporto ritmu -2017

2017 Sokis sporto ritmuBalandžio 5 d. darželyje vyko nuotaikingas renginys „Šokis sporto ritmu” subūręs 11 ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurios pristatė savo sportinius šokius. Šventę pradėjo Vilniaus lopšelio-darželio „Pelenė“ vaikučiai su pasirodymu „Spalvotieji sportiniai lašeliai. Išgirdus linksmo pasirodymo muziką į renginį atskubėjo mokinukė (šį vaidmenį atliko darželio auklėtoja Natalija Valeckienė) su kuprine ant pečių. Kuprinėje ji nešėsi raides. Linksmai ir žaismingai tikrindavo vaikučių žinias, mokinukė kvietė kiekvieną darželį, prasidedantį atitinkama raide, į sceną pristatyti savo pasirodymą. Pasirodymų metu vaikai buvo pasipuošę nuotaikingais kostiumais, atspindinčiais sportinio šokio tematiką, taip pat buvo naudojamos įvairios priemonės, atliekant šokio judesius: lazdos, futbolo ir gimnastikos kamuoliai, kutukai ir kt. Po kiekvieno pasirodymo vaikučiams buvo įteiktos padėkos ir dovanos. Šventėje dalyvavo ir palaikė šventės idėją Vilniaus miesto savivaldybės ikimokyklinio ir pradinio ugdymo poskyrio vedėja, laikinai vykdanti švietimo vedėjo funkcijas Kristina Cibulskytė, Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ prezidentė Danutė Jakučiūnienė ir Vilniaus miesto ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ pirmininkė Vilniaus lopšelio-darželio „Želmenėliai“ direktorė Rita Juozapaitienė.

Savo smagiais pasirodymais vaikai suteikė džiaugsmo sau ir kitiems. Renginio pabaigoje laukė staigmena – „Balionų lietus“