Šeima – didžiausias turtas

2017 SportlandijaŠiame žodyje telpa viskas: gėris, meilė, nuoširdumas, palaikymas ir draugystė. Šeima – tai saulė, kuri džiovina ašaras, tai gėlės, kurios džiugina širdį.
Be galo svarbu ištarti gražų žodį, apglėbti rūpesčiu ir dėmesiu savo artimą.

Sveikinant šeimos narius pradėjome nuo sveikinimų mylimoms mamos. Visos darželio grupės dalyvavo tarptautiniame vaikų meno projekte LAIŠKAS MAMAI 2017. Vaikai drauge su auklėtojomis  rašė, piešė, tapė, konstravo netradicinių formų ir dydžių laiškus, naudodami įvairius dažus ir medžiagas. Laiškai buvo pristatyti  darželio surengtoje parodoje. Tuom vaikų sveikinimai nesibaigė. Gegužės 22, 23 dienomis darželio vaikų šeimos nariai buvo pakviesti į šeimos sporto šventę „Sportlandija“ , kuri vyko mūsų darželio kieme. Vaikai dar kartą sveikino savo mamas ir tėvelius su artėjančia tėčio diena. Sportiškai nusiteikę minint šias gražias šventes vaikai drauge su tėveliais smagiai šoko, dainavo, sportavo, atlikdami, nuotaikingą mankštą. Vėliau visi smagiai susikibo į gražius traukinėlius ir keliavo į savo aikšteles žaisti bei sportuoti. Tėveliai ir vaikai smagiai bendravo, stebėdami vieni kitų pasirodymus, palaikydami ir siūlydami vienas kitam pagalbą. Bendri tėvelių ir vaikų sportiniai žaidimai suteikė daug džiugių akimirkų ir buvimo drauge džiaugsmą.