Drugelio svajonė

1Išaušo rugsėjo 1-oisos rytas kvapnus,
Drugelis praskrido tiesiai pro mus.
Jis skleidė ir tiesė žalsvus sparnelius,
Jis jautė palaimą užsukęs pas mus.

Drugelio svajonė graži ir spalvota,
Jis nori pasiekti grupę išsvajotą.
Ten pilna margų ir laimingų drugelių,
Ir visi jie moja pro didžiulį darželio langelį…

Šių metų rugsėjo 1-ąją l/d „Pelenė“ išpildė šio atskridusio drugelio svajonę – įkūrė naują, jau 12- tą grupę – darželyje, pavadinimu – „Drugeliai“. Čia įplasnojo/ įsikūrė ikimokyklinukai. Šis mūsų žengtas žingsnis ypač svarbus, kadangi mažiname laukiančiųjų eiles darželiuose. Laimingi tėveliai, vaikučiai, ir, žinoma Mes.
Balionais papuošti laiptų turėklai viliojo vaikučius į naują grupę. Nuotaikingą grupės atidarymo ceremoniją vedė direktorė bei direktorės pavaduotoja ugdymui. Grojant muzikai perkirptas raudonas kaspinas, ir štai „Sveiki atvykę“ į „Drugelius“.

2
Naujoje, jaukioje grupėje – viskas, ko reikia augančiam mažyliui – tinkami baldeliai, lovytės, ugdymo reikmenys, žaislai. Grupė spalvota, kaip tikras drugelis, čia visus metus alsuos vasara. Vaikai naujosiose patalpose jautėsi puikiai. Čia jie turi visas sąlygas augti, žaisti, mokytis, tobulėti, smagiai ir turiningai leisti laiką. Turbūt labiausiai ugdytiniais džiaugėsi grupės auklėtoja. Jos akys spindėjo matydamos išsipuošusius vaikus su gėlytėmis, bei grupės simboliais – drugeliais. O vaikai neatitraukė žvilgsnių nuo auklėtojos rankų, laikančių naujus žaislus. Direktorė kartu su pavaduotoja ugdymui vaikams linkėjo būti spalvingiems, kūrybingiems, smalsiems ir drąsiems drugeliams. Sėkmingai plasnoti ir nieko čia nebijoti. Po džiugių palinkėjimų, vaikų laukė vaišės, šokiai, dainos ir nauji žaislai. Mūsų „Pelenė“ dabar ypač laiminga, nes čia pilna margų ir laimingų drugelių… bei dainingų:

Mes drugeliai, mes spalvingi
Sau gyvename laimingi.
Per dienas linksmai skrajojam,
Šokam, žaidžiam ir dainuojam!

3