Justiniškių bendruomenės šventė

2017 Justiniskiu bendruomenes svente2017-09-15 įpusėjus rugsėjui ir vis labiau įsivyraujant rudeniškiems orams, surengta Justiniškių bendruomenės šventė, kurios metu netrūko nei šokių, nei dainų, nei sportinių varžybų. Justiniškių gyventojų neišgąsdino debesimis apsitraukęs dangus ir stiprus vėjas – visi su šypsena atėjo į renginį. Mūsų vaikučiai su tėveliais parengė ir pristatė šventėje šokį „Linksma šeimynėlė“ O kad šypsenos būtų dar platesnės, „Justiniškių būstas“ dalino smulkias dovanėles, tikriems smaližiams teko paskanauti firminių keksiukų. Šventė vyko Justiniškių amfiteatre, Taikos gatvėje. Visi šventės dalyviai buvo kviečiami aktyviai leisti laisvalaikį žaidžiant krepšinį, tinklinį, smiginį, pamankštinti protą šachmatų partijoje. Vyko koncertas, kuriame šoko ir dainavo mažieji rajono gyventojai, buvo galima pasivaišinti kareiviška koše. Sveikinimo kalbas sakė Justiniškių seniūnė Jurgita Ambrasienė bei Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

Daugiau nuotraukų iš renginio: