Vaikų velykėlės darželyje

Nuo namučių, prie namų.
Nei prisėsti, nei užmigt –
tiek vaikučių mylimų!

Velykos – pati gražiausia pavasario šventė. Balandžio 3 ir 4 d. darželio vaikai kartu su auklėtojomis  šventė vaikų velykėles darželyje. Vaikai džiaugėsi Velykės ir Kiaušinio  apsilankymu. Velykė pasakojo vaikams apie Šv. Velykų prasmę , lietuvių papročius ir tradicijas. Kartu dainavo,  žaidė, dažė kiaušinius naturaliomis priemonėmis.

Į pavasariškai papuoštą  salę vaikučiai buvo pakviesti pažiūrėti pedagogų Vėlykinio miuziklo, kartu pažaisti ir pasilinksminti. Šventės pabaigoje visoms grupėms personažai padovanojo keksiukų ir margučių.

Gražus pavasario oras išviliojo visus  į lauką. Lauke vaikai ieškojo Vėlykės pamėstų margučių o vėliau smagiai juos rideno. Visi spinduliavo džiugia pavasariška nuotaika.