Rudenėlio skrybėlaitė

2018 Rudenelio skrybelaiteEdukacinės savaitės tema: ,,Rudenėlio skrybėlaitė“. Tikslas – skatinti bendruomenę kurti naujas darželio tradicijas, organizuojant teminę savaitę, skirtą rudenėlio skrybėlei, ieškoti naujų, patrauklių, atitinkančių vaikų poreikius ugdymo(si) veiklos formų; kartu su ugdytinių šeimomis mokytis originaliai papuošti gaminius iš antrinių žaliavų, dekoruoti jų siluetus, panaudojant dailės priemones, gamtinę medžiagą, sodo, daržo, miško gėrybes; savaitės pabaigoje pasirengti pramogai, skrybėlių paradui, pasipuošti darželio erdves rudeniškais akcentais.

Vilniaus lopšelis-darželis ,,Pelenė“ spalio 19 d. sulaukė rudenėlio ir gražiai jį pasveikino. Atskubėjęs rudenėlis  padovanojo daug nuostabių spalvotų akimirkų. Šiais mokslo metais lopšelis-darželis „Pelenė“ dalyvaudamas pagal laimėtą Visuomenės aplinkosauginio švietimo  projektą „Aš vaikelį vedu ekologinių keliu“,  rudenėlio šventę pabandė švęsti kitaip ir pavadinti ją „Rudenėlio skrybėlaitė“. Šventės dieną nuo pat ankstyvo ryto visame darželyje girdėjosi šurmulys  – vyko aktyvus ruošimasis skrybėlių  paradui. Dalyvauti šiame renginyje panoro visų grupių atstovai. Į kiemą prigužėjo daug vaikučių pasipuošusiu skrybėlaitėmis. Renginio vedėjos sukvietė dalyvius ant podiumo. Sunku būtų buvę išrinkti iš jų, kieno skrybėlaitė gražiausia, įdomiausia, originaliausia, spalvingiausia ar stilingiausia. Vaikai dainavo dainas ir smagiai žaidė žaidimus, dideli mokino savo mažuosius draugus rūšiuoti atliekas. Šventė pakėlė nuotaiką visai bendruomenei. Rudenėlis visus pavaišino savo sveikomis vaišėmis.

Ačiū darželio vaikučių tėveliams padėjusiems papuošti vaikus.