Stebuklingos Šv. Velykos lopšelyje-darželyje ,,Pelenė‘

2019 velykosMes mergytės, kaip gėlytės – norim švęst Velykas.
Jeigu norite kartu – prisijunkit su džiaugsmu!

Balandžio 23 dieną „Pelenėje“ apsilankė dvi geriausios draugės – mergytės: Rūtelė ir Julytė. Jos labai norėjo išsiaiškinti kas tos Velykos ir kaip jas reikia švęsti. Vaikai draugiškai priėmė svečius ir patys papasakojo apie šią gražiausią Pavasario šventę, nes joms ruošėsi iš anksto. Balandžio 17 dieną puošė darželio koridorius darytais kiaušiniais iš popieriaus, bei tėvelių atneštais Velykų atributais; 18 dieną – kiekviena grupė puošė savo grupės rūbinėlę, rengė Velykinių kiaušinių parodėles; didįjį penktadienį, 19 dieną vaikai klausėsi pasakojimų apie Velykas, sužinojo šios šventės papročius ir tradicijas žiūrėdami filmukus.
Mergaites džiugino vaikų draugiškumas ir jų noras papasakoti apie Velykas. Nieko nelaukdami visi kartu ir atšventė jas. Buvo daug dainių, šokių ir žaidimų. Mergaitės atsidėkodamos vaikams už suteiktas žinias ir džiugų laiką – parodė keletą eksperimentų su balioniniais kiaušiniais. O vėliau pakvietė visus į darželio kiemą pasilepinti šiltais saulės
spinduliais ir pažaisti su tikrais Velykiniais kiaušiniais.
0 jūs ar mokate priklijuoti balioną prie sienos nenaudojant klijų? O ar žinote, jog balione gali
gyventi bitutė? O kaip pradurti balioną jo nesusprogdinant? Pelenės vaikučiai jau tai žino!
Pasirodo ir Velykos gali būti stebuklingos…
Balandžio 24 d. lopšelio-darželio „Pelenė“ vaikus pradžiugino nuotaikingas spektakliukas
„Viščiukas Cypas ieško mamos“. Vaikai žaidė linksmus žaidimus su kiškiu, vištyte ir viščiukais.